Loading...

Keramicky hrnček k sviatku 82

8,90 

Na každý jeden hrnček si vieš napísať svoj vlastný text, alebo len doplniť do textu čo je na foto, ak chceš pridať príklad meno, alebo zmeniť na meniny/narodeniny, alebo poprípade básničku , alebo k obrázku úplne iný text tak Nám to napíš do kolónky ,,Váš text,, 

Ak do polí nižšie nedáte žiaden text , hrnček bude obsahovať čo je na foto, čiže ten text aj obrázok. 

Hrnček Vám vieme vložiť aj do darčekovej krabičky ktorá je previazaná dekorovanou saténovou stuhou, ku každému hrnčeku bude pridaná kartička, kde môžete napísať svoj vlastný odkaz obdarovanému.

Hrnčeky sú vo vysokej JS kvalite. Najradšej majú ručné umývanie, ale odolajú aj umývaniu v umývačke riadu. 

Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

Každý hrnček je vložený do bielej klasickej krabičky od výrobcu a je starostlivo a poriadne zabalený do bublinkovej fólie a krabica obsahuje kartónové výplne aby sa počas dopravy hrnček/ky nepoškodili.

Tu Nám napíšte ak chcete pridať niečo k pôvodnému textu čo je na obrázku. Ak chcete presne taký text a obrázok čo je na foto, tak toto pole nevypĺňajte.
Tu Nám napíšte text ak chcete iný svoj text k obrázku ako je pôvodný text na foto. Ak chcete presne taký text a obrázok čo je na foto, tak toto pole nevypĺňajte.
Produkt celkom
Voliteľné celkom
Súčet celkom