Keramický hrnček pre mamu 1

  • Ak chceš zmeniť na hrnčeku text, tak Nám celý text aký chceš mať na hrnčeku napíš do kolónky ,,váš text,, Príklad ak chceš  do textu doplniť len meno, treba napísať celý text nie len meno. Ak je na hrnčeku obrázok a chceš hrnček bez obrázku tak zaklikni, ,,hrnček bez obrázka,, hrnček bude obsahovať len text aký je na obrázku, alebo s vaším textom aký si napíšete. Ak chceš hrnček bez zmeny, presne taký, ako je na foto, prosím nevypĺňajte kolónky. Hrnček bude obsahovať presne, čo vidíte na foto.

POPROSÍME ABY STE SI DALI POZOR NA GRAMATICKÉ CHYBY V PRÍPADE VÁŠHO TEXTU, GRAMATICKÉ CHYBY NEOPRAVUJEME, NA KOĽKO NEVIEME ČI TO MÁTE  ZÁMERNE NAPÍSANÉ.

  • Každý hrnček je v bielej krabičke od dodávateľa
  • Ale vieme Vám ho dať aj do darčekovej krabičky, aby to spolu vyzeralo dokonale. ( vid foto pri darčekovej krabičke)

Každý hrnček je zabalený do bublinkovej fólie, a do krabice dávame výplň aby sa počas dopravy nepoškodil.

Keramické hrnčeky triedy „AA+“. Vhodné do UMÝVAČKY riadu a do mikrovlnky. JS Coating – spoľahlivý, na trhu nadštandardná kvalita. dizajn prenášame tou najnovšou TECHNOLÓGIOU na trhu priamo na hrnček.

Dizajn na hrnčeku nebledne ani pri každo dennom POUŽÍVANÍ. 

Tlač je na oboch stranách hrnčeka. Na výber máte dve veľkosti – Expresso 150ml  – výška 7cm, priemer 7cm. a Classic 330ml – výška 9,5cm, priemer 8,2cm.

10,00 

Poprosíme napísať celý text aký chcete na hrnčeku.