Loading...

Keramicky hrnček pre učiteľku 113

8,90 

Poprosíme aby ste si k motívu napísali do polí nižšie svoj vlastný text ktorý chcete mať na hrnčeku aj keď by bol rovnaký ako na obrázku, aby nevznikli nedorozumenia čo sa týka oslovenia, gramatických chýb a pod.

Obrázok na každom jednom hrnčeku ostáva, vy si len napíšete text. ( Môžete si napísať básničku, venovanie, oslovenie, a pod.)

Ak pole nižšie nevyplníte a Vaša objednávka nebude obsahovať text tak automaticky odosielame hrnček bez textu len obrázok.  

Hrnček Vám môžeme vložiť aj do darčekovej krabičky dekorovanej saténovou stuhou ktorá je krásne zapečatená srdiečkom, ku ktorej  vám pribalíme aj kartičku, na ktorú môžete napísať svoje venovanie.

Obrázok a text je na oboch stranách.

Objem 330 ml

Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

Doba doručenia je maximálne do 7 pracovných dní, ak je nápor objednávok na dni ako napríklad deň učiteľov, doba doručenia sa môže predlžiť. 

Každý hrnček je vložený do bielej klasickej krabičky od výrobcu a je starostlivo a poriadne zabalený do bublinkovej fólie a krabica obsahuje kartónové výplne aby sa počas dopravy hrnček/ky nepoškodili.

Prosíme Vás aby ste sem napísali svoj text ktorý chcete pridať k obrázku aj keď je rovnaký ako na obrázku.
Stuha na krabičke je zapečatená voskom v tvare srdiečka, aby bol Váš darček dokonalý.
Produkt celkom
Voliteľné celkom
Súčet celkom