Momentálne doručenie je 5 dní. Vaše balíčky DORUČÍME DO VIANOC ak bude objednávka vytvorená do 18.12.2023. Ďakujeme za každú jednu objednávku ktorá bude vyrobená v našej rodinnej dielničke na Slovensku.

Pamätný kameň na stojane 37

Pamätný kameň je krásna spomienka na svojich milovaných, ktorí tu už bohužiaľ nie sú medzi nami. Kameň je vhodný aj do interiéru, aj do exteriéru. Osobná skúsenosť, máme ho na hrobe už druhý rok. Čiže žiadne počasie neovplyvní poškodenie kameňa. Rozmer kameňa je : 15 x 20 cm. hrúbka je : 1cm.
PO ÚHRADE KAMEŇA DO MAX 24 HODÍN VÁM DO EMAILU BUDE  ZASLANÝ GRAFICKÝ NÁVRH, PO ODSUHLASENÍ NÁVRHU SA PUSTÍME DO VÝROBY. 
Postup pri objednávke :
  1. Do kolónky Váš text nám napíšte text aký chcete mať na kameni.
  2. Do kolónky Oslovenie nám napíšte meno/mená aké tam chcete mať. Ak nechcete oslovenie tak nevypĺňajte.
  3. Do kolónky Vaša fotografia nám vložte fotografiu akú chcete mať na kameni, ak nechcete mať fotku na kameni, tak nevkladajte fotku, a my Vám miesto fotografii graficky upravíme dizajn tak aby tam nebolo prázdne miesto.
Fotografia musí byť v dobrej kvalite. Stojan ku kameňu je súčasťou balenia.  UPOZORNENIE : NA ZÁKLADE TOHO, ŽE IDE O KAMEŇ NA MIERU NEPOSIELAME NA DOBIERKU - JE POTREBNÁ PLATBA VOPRED.  

25,00 

Sem Nám napíšte Váš text aký chcete mať na kameni.
Drag files here or browse
Sem vlož fotku ktorú chceš mať na kameni