Retro hrnček s pokrievkou pre učiteľku 58

9,50 

Poprosíme aby ste si k motívu napísali do polí nižšie svoj vlastný text ktorý chcete mať na hrnčeku aj keď by bol rovnaký ako na obrázku, aby nevznikli nedorozumenia čo sa týka oslovenia, gramatických chýb a pod.

Obrázok na každom jednom hrnčeku ostáva, vy si len napíšete text. ( Môžete si napísať básničku, venovanie, oslovenie, a pod.)

Ak pole nižšie nevyplníte a Vaša objednávka nebude obsahovať text tak automaticky odosielame hrnček bez textu len obrázok.  

Hrnček Vám môžeme vložiť aj do darčekovej krabičky dekorovanej saténovou stuhou ktorá je krásne zapečatená srdiečkom, ku ktorej  vám pribalíme aj kartičku, na ktorú môžete napísať svoje venovanie.

Obrázok a text je na oboch stranách.

Výška 8 cm

Priemer 7 cm

Objem 300 ml

Retro hrnček s pokrievkou je úmyselne nerovnomerne nastriekaný z dôvodu zvýraznenia jeho retro vzhľadu. Tzv. Niektorá menšia časť môže byť nenastriekana bielou farbou.

Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

Doba doručenia je maximálne do 7 pracovných dní, ak je nápor objednávok na dni ako napríklad deň učiteľov, doba doručenia sa môže predlžiť. 

Každý hrnček je v bielej krabičke od výrobcu.  

Prosíme Vás aby ste sem napísali svoj text ktorý chcete pridať k obrázku aj keď je rovnaký ako na obrázku.
Stuha na krabičke je zapečatená voskom v tvare srdiečka, aby bol Váš darček dokonalý.
Produkt celkom
Voliteľné celkom
Súčet celkom