Spomienkový kameň veľký oval

Jedinečný a osobný pamätný kameň,ktorý nesie spomienky na tých, ktorí nás opustili, tento kameň ponúka nezabudnuteľný spôsob, ako uchovať pamiatku na vašich zosnulých. Tento kameň s fotografiou je vzácny kúsok, ktorým vyjadrujete emocionálnu hodnotu.

Rozmer kameňa : 27 x 36 cm, hrúbka kameňa je 1cm. Súčastou balenia sú aj dva čierne stojany, stačí len postaviť na hrob, či doma na poličku.

Kameň je vhodný do interiéru aj exteriéru – na hrob.

POSTUP PRI OBJEDNÁVKE :

  1.  Do prílohy nám vložte fotografiu ktorú Vám pridáme na kameň. Fotka musí byť v dobrej kvalite.
  2. Do kolónky nižšie nám napíšte text aký chcete mať na kameni. Ak chcete spodný text ponechať netreba ho opisovať stačí napísat príklad ,, Anička Krátka, 1970 – 2024, spodný text ponechat,, ak chceš aj spodný text iný poprosíme ho napísať.
  3. Vytvoríte objednávku s platbou vopred (nakoľko sa jedná o personalizovaný výrobok), následne po prijatí prostriedkou na Náš účet Vám max do 24 hodín zašleme návrh na email, a po odsuhlasení Vami sa pustíme do výroby.

Objednávka na dobierku bude automaticky stornovaná. dobierku v tomto prípade neakceptujeme. 

Upozorňujeme že farebný odtieň sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

39,00 

Drag files here or browse