Sviečky vyrábame z kryštalického palmového vosku, ktorý je čisto prírodným, rastlinným produktom. Jeho jedinečnou vlastnosťou je jeho kryštalizácia, ktorá vytvára počas procesu tuhnutia tzv. ľadové kvety, ktoré sa nikdy neopakujú, takže každá sviečka je originál. 

Na povrchu sa krásne trbliece ako čerstvo napadnutý sneh. 

Do vonných sviečok pridávame iba vysoko kvalitné esenciálne oleje a silice. 

Naše sviečky vďaka svojmu čisto prírodnému zloženiu a prírodným knôtom počas horenia neprodukujú žiadne škodlivé látky ani dym, takže sú vhodné aj pre citlivejších ľudí alebo alergikov. Prírodný vosk sa topí pomalšie a preto sviečky horia omnoho dlhšie ako klasické parafínové. Vo valcových sviečkach používame iba čistý bavlnený knôt, ktorý neobsahuje olovo ani žiadne iné chemické látky. Vo vonných sviečkach v skle je použitý drevený knôt, ktorý je unikátny tým, že počas horenia jemne praská ako oheň v krbe. Motív na sviečkach krásne presvitá počas celej doby horenia.  
Každá sviečka je precízne ručne vyrábaná v našej dielni. Proces výroby pozostáva z niekoľkých fáz – výroba začína procesom odlievania a prirodzeného tuhnutia vosku, nasleduje ručné tlačenie textu a samotným balením sviečok. 

Každej sviečke venujeme dôkladnú pozornosť do najmenšieho detailu, aby sa k Vám dostal výrobok tej najvyššej kvality. Personalizované sviečky sú dokonalým nezabudnuteľným darčekom