Dekoračná palmová sviečka – Náhoda z nás spravila ( levanduľa )

  • Text aký chceš na sviečke Nám napíš do kolónky ,, Váš text na sviečke,, obrázok vždy ostáva na sviečke.  Ak chceš zmeniť len meno / venovanie poprosíme napísať zmeniť meno na… a doplniť  venovanie.
  • Ak chceš presne takúto istú nevypĺňajte pole nižšie.

POPROSÍME ABY STE SI DALI POZOR NA GRAMATICKÉ CHYBY, GRAMATICKÉ CHYBY NEOPRAVUJEME, NA KOĽKO NEVIEME ČI TO MÁTE  ZÁMERNE NAPÍSANÉ. 

  • Každá sviečka je zabalená v celofáne dekorovanej saténovou stuhou.
  • Sviečku Vám vieme vložiť do darčekovej hnedej krabičky, aby to spolu vyzeralo dokonale.

Pri odoslaní je každá sviečka zabalená do bublinkovej fólie, a do krabice dávame výplň aby sa počas dopravy nepoškodila. Sviečka je precízne ručne vyrábaná zo 100% prírodného vosku. Motív na sviečke krásne presvitá počas celej doby horenia. V sviečke nie sú použité žiadne škodlivé látky ako napríklad lepidlo. Sviečky sú ručne vytvárané z prírodného palmového vosku s prírodným knôtom počas horenia neprodukujú žiadne škodlivé látky ani dym, takže sú vhodné aj pre citlivejších ľudí alebo alergikov. Sviečky nevytvárajú zápach, nekvapkajú a topia sa dovnútra. Prírodný vosk sa topí pomalšie, a preto sviečky horia omnoho dlhšie ako klasické parafínové. Vo sviečkach je použitý iba čistý bavlnený knôt, ktorý neobsahuje olovo ani žiadne iné chemické látky. Rozmer : 13 cm / 7 cm – cca 480g Doba horenia cca 75 hodín. Rozmer : 20 cm / 7 cm – cca 800g Doba horenia cca 130 hodín. Pri pálení sviečok nezabúdajte dodržiavať bezpečnostné upozornenia.

10,90 15,90 

Tu Nám napíšte text aký Vám dáme na sviečku.