raz za život stretneš osobu, ktorá sa stane tvojím – metalický hrnček

Skutočný priateľ je dar. Každý z nás spozná za život len pár skutočných priateľov. Do života nám vstupujú v jednotlivých životných obdobiach rôzny ľudia, z ktorých sa tiež môžu vytvoriť silné priateľstvá. Nezabúdajte, že priateľstvo je vzťah medzi ľuďmi, o ktorých je potrebné sa starať. Aj to najsilnejšie priateľstvo môže časom oslabnúť. Pripomeňte si prostredníctvom naších hrnčekov o priateľstve. Nezabúdajte na svojich priateľov a ani oni nezabudnú na vás.

Metalický hrnček je vyrobený z kvalitnej keramiky a má objem 300 ml. Povrchovú úpravu tvorí glazúra s vysokým trblietavým leskom, ktorý dodáva hrnčeku elegantný vzhľad. V ponuke máme krásne elegantné metalické farby, striebornú, zlatú a ružovú. Hrnčeky sú jedinečné, Hrnček je možné upraviť podľa vašich predstáv ak chcete zmeniť pôvodný text. Zadajte nám vaše vlastné texty do polí nižšie a my vám vyrobíme hrnček špeciálne iba pre vás. V prípade nevyplnenia textu ponecháme text zobrazený na fotke hrnčeka v galérii.

Rozmery:
Objem: cca 300ml
Priemer: 80 mm
Výška: 95 mm

Potlač hrnčeka je vytvorená trvalou metódou za použitia vysokých teplôt. Grafika sa nachádza na oboch stranách rukoväte hrnčeka. Vďaka tomu je hrnček ideálnym darčekom pre pravákov aj ľavákov. Hrnček je možné umývať v umývačke riadu. Ak zvolíte program s nízkou teplotou, zachová si svoju farebnú stálosť aj po niekoľkých desiatkach cyklov.

13,90 

Ak chceš iný text ako je hrnčeku, napíš nám to do tohto pola, ak chceš pridať meno, oslovenie, tak nemusíš opisovať celý text z hrnčeka, stačí nám napísať doplňiť meno, či venovanie. Ak pole nebude vyplnené, hrnček bude obsahovať presne ten text ako je hrnčeku.
strieborný metalický hrnček doručenie 3-5 dní.
ružový metalický hrnček doručenie 3-5 dní.
zlatý metalický hrnček doručenie 3-5 dní.
ÁNO CHCEM (+1,00 €)
Produkt celkom
Voliteľné celkom
Súčet celkom