Niekoľkými slovami o nás

Moje meno je Barbora..

S touto tvorbou si plním svoj sen o vlastnej tvorbe. K výrobe z vosku som sa priblížila asi pred 4 rokmi, kedy som začala zdokonaľovať graficky klasické parafínové sviečky. Každý deň som sa zdokonaľovala a tvorila nové návrhy, ktoré som chcela ponúknuť nie len svojej rodine, ale aj ľudom ktorý hladujú niečo jedinečné výnimočné a čo im a obdarovaným vyčarí úsmev na tvári. Po večeroch som študovala všetko o materiáloch čo sa týka vosku, a došla som k záveru, že vosk ,,parafín,, nie je to čo chcem zákazníkom ponukám, tak som prešla na prírodný vosk, ktorý je čisto prírodným, rastlinným produktom. Svoju tvorbu som začala prezentovať a ponúkať na webe, vďaka čomu sa mi podarilo získať niekoľko zákaziek, ktoré ma posúvali vpred. Keďže som vytvárala sviečky k rôznym príležitostiam, svoje portfólio som chcela niečím oživiť náhodou som objavila technológiu, ktorá mi učarovala. Vždy som chcela vyrábať predmety

 s použitím kombinácie modernej technológie a ručnej práce. Tak som na svojom webe ukázala ľudom hrnčeky / kamene s rôznymi textami a grafickým dizajnom. S veľkou pomocou rodiny som sa takmer ihneď pustila do vlastného podnikania 

a dúfala som, že to nejak zvládnem.

Dnes, po štyroch rokoch snahy a zdokonaľovania sa v oblasti tvorby, výroby, predaja, marketingu, vám prinášam/e hneď niekoľko výrobkov na rôzne príležitosti.

Náš tím.

Za našimi výrobkami stojí rodinný tím dcéra a mamina. Každá vynikáme v niečom inom a spoločnými silami sa dopĺňame. Ja Barbora, som na druhej strane nášho komunikačného kanála, počúvam Vaše želania, riešim s Vami všetky technické náležitosti, zhmotňujem Vašu predstavu do grafickej a neskôr aj fyzickej podoby.

Druhou členkou tímu je mamina, ktorá je technicky veľmi zručná a stará sa o výrobu. Každý produkt jej prejde rukami niekoľkokrát. Sviečky od samotného odlievania, zdobenia, až po samotné balenie.Hrnčeky, od zdobenia až po balenie.

Všetky naše produkty sa snažíme vytvárať tak akoby sme ich my niekomu

 darovali, dávame do toho všetku lásku, silu.

,,Ja,, Barbora mám v hlave desiatky nápadov ktoré chcem postupne ukazovať naším zákazníkom.

Ak si kúpite niečo od nás, kupujete si viac než predmet.

 

Kupujete si stovky hodín chýb a pokusov, kupujete si roky sklamania

a čistej radosti. nekupujete si len vec, kupujete si kúsok nášho srdca,

kúsok duše a kúsok nášho života.

Ďakujeme Vám, že nás podporujete.

323004531 840912220309662 7969817535007977557 n