Momentálne doručenie je 5 dní. Vaše balíčky DORUČÍME DO VIANOC ak bude objednávka vytvorená do 18.12.2023. Ďakujeme za každú jednu objednávku ktorá bude vyrobená v našej rodinnej dielničke na Slovensku.

BETLEHEMSKÉ SVETLO

Sviečka je ručne vyrobená z toho najkvalitnejšieho 100% prírodného vosku, ktorý sa na povrchu trbliece ako čerstvo napadaný sneh. Je odlievaná s unikátnym dreveným knôtom, ktorý počas horenia jemne praská ako drevo v krbe a je zdobená prekrásnou etiketou so zlatou ražbou v elegantnom čistom dizajne. Vôna vo sviečke je vianočná : Vanilka + pomaranč + škorica, antialergický vysoko kvalitný esenciálný olej. - pohár z číreho skla s vrchnákom - 15cm * 8cm - hmotnosť vosku - 300g - doba horenia - cca 70 hodín.
  • Prečo si zrovna vybrať naše prírodné sviečky : Sú ekologické a počas horenia nevypúšťajú do ovzdušia škodlivé látky a toxíny. Prírodný vosk je vyrábaný z udržateľných zdrojov na rozdiel od parafínových sviečok, ktoré sú produktom ropy. Prírodné sviečky navyše horia min. 2 krát dlhšie ako tie parafínové. drevený knôt neobsahuje žiadne škodlivé prímesy. Každá sviečka z našej rodinnej dielničky je s láskou a veľkou trpezlivosťou vyrábaná našimi rukami. Ich kúpou tak podporujete slovenskú tvorbu. Pri ich pálení nezabudnite dodržiavať bezpečnostné upozornenia.
  • K sviečke je priložený leták ako sa správne starať o sviečku.

DOBA DORUČENIA TEJTO SVIEČKY JE 2-3 PRACOVNÉ DNI.

 

25,00 

Nie je na sklade